Центр жіночого здоров'я Alleanza

Для наших фахівців найціннішим є жіноче здоров’я. Ми завжди поруч і допоможемо знайти відповідь на будь-яке хвилююче Вас питання: перша менструація, планування вагітності, лікування безпліддя, зміни в менопаузі.

Для наших пацієнтів, крім уважних гінекологів, у центрі працюють такі фахівці, як мамолог, дерматовенеролог, ендокринолог, лікарі ультразвукової діагностики. Завдяки великому колективу досвідчених лікарів, ми можемо надати кожному пацієнту якісну висококваліфіковану всебічну допомогу.

“Alleanza” – це найкраще, що ви можете вибрати для свого здоров’я. Наші лікарі чуйні й досвідчені професіонали, які працюють з найскладнішими випадками. У нас приймають акушери-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, лікарі УЗ-діагностики. Наші кабінети оснащені тільки сучасним обладнанням, клініка оформлена стильно і вона лише віддалено нагадує медичний заклад. Ми з любов’ю продумували кожну деталь, щоб Вам було комфортно в наших стінах, а звичайний прийом у гінеколога перетворювався в приємне дозвілля.

Наш центр оснащений відповідно до світових стандартів, завдяки цьому, ми надаємо унікальну можливість нашим пацієнтам пройти обстеження і отримати комплексне лікування в одному місці. Ми вивели діагностику і способи лікування на абсолютно новий сучасний рівень.

Ми пропонуємо сертифіковану акушерську допомогу протягом усієї вагітності, пологів і післяпологового догляду. Ми прагнемо зробити вашу вагітність легкою завдяки медичним послугам й індивідуальному підходу до кожної пацієнтки.

Важливою частиною вашого загального стану є підтримка репродуктивного здоров’я. Ми надаємо сертифіковану гінекологічну допомогу, таку як лікування гінекологічних захворювань, ЗПСШ, щорічні огляди, а також пренатальне генетичне консультування і т. д.

 

Ми знаємо все про жіноче здоров’я!